Tvorba www stránek a aplikací

V dnešní době už více než tři čtvrtiny podniků s minimálně deseti zaměstnanci mají vlastní webové stránky. Proto pokud nechcete zaostávat za konkurencí, je čas začít s tím něco dělat. S webovými stránkami od nás nejenže konkurenty doženete, ale vy je předběhnete!

Vytvoříme pro Vás téměř jakoukoli webovou aplikaci. Vytvoříme stránky přesně podle Vašich požadavků, vybavíme je zajímavým designem a funkcemi a připojíme i přehlednou administraci, díky níž si budete moci obsah svých stránek spravovat sami a velmi jednoduše. Samozřejmostí je i optimalizace pro vyhledávače, díky které získají Vaše stránky potřebnou návštěvnost.

Dle Vašich požadavků vytvoříme:


Při tvorbě webových stránek a aplikací postupujeme následovně:

 1. Vstupní analýza

  V rámci vstupní analýzy na základě rozhovoru s Vámi definujeme cíle projektu, určíme cílovou skupinu a analyzujeme konkurenci. Podle Vámi stanoveného rozpočtu stanovíme priority webu a následně navrhneme, které technologie a funkce budou použity.

  Na základě vstupní analýzy pak budeme schopni provést detailní kalkulacičasový plán vytvoření projektu.

 2. Návrh informační architektury

  Je první fází již samotné realizace webu. Zahrnuje návrh struktury webu, organizaci obsahu do kategorií a subkategorií, návrh navigace, rozložení informací na jednotlivých stránkách atd.

 3. Grafický návrh

  Grafika neboli design webu je první, co uživatele při vstupu na stránku zaujme, a proto je třeba jí věnovat náležitou pozornost. Grafika webu je také důležitá pro podporu důvěryhodnosti webu, jeho snazší zapamatovatelnosti a při tvorbě image.

  Vytváření designově zajímavých webových stránek je pro nás samozřejmostí. Velký důraz klademe také na přístupnost a použitelnost webu. Vždy se snažíme, aby stránky z naší dílny byly přehledné a intuitivní. Přesvědčit se o tom můžete v našich referencích.

 4. Optimalizace pro vyhledavače

  Bez optimalizace pro vyhledavače se webová prezentace na dnešním vysoce konkurenčním trhu neobejde. Ani my na ni nezapomínáme. Jejím úkolem je s co nejmenšími náklady získat potřebnou návštěvnost.

 5. Kódování – tvorba www stránek

  Naši zkušení programátoři na základě návrhu vytvoří webové stránky, které splňují pravidla přístupnosti a použitelnosti, jsou optimalizované pro vyhledavače a splňují v přípravné fázi navržené podmínky pro informační architekturu, funkčnost a design.

  Vytváříme pouze kód validní podle standardů W3C a stránky se zobrazují korektně ve všech nejpoužívanějších prohlížečích.

 6. Web copywriting (psaní textů pro web)

  Na závěr pro Váš web vytvoříme takové texty, které umožní návštěvníkovi zorientovat se na webu, informují jej o Vaší společnosti nebo produktu a nakonec jej přesvědčí k nákupu. Texty jsou zároveň vytvářeny s ohledem na optimalizaci pro vyhledavače.

Pro vytvořené webové aplikace zajistíme registraci domény a webhosting. Pro zvýšení návštěvnosti Vašich stránek internetovou reklamu.

APPDATA, s.r.o., Prokopova 156/11, 130 00 Praha 3
e-mail: info@appdata.cz,
Copyright © 2010, APPDATA, s.r.o.