Hosting

Služba hosting v několika variantách nabízí umístění Vašich stránek nebo dat na APPDATA výkonné servery.

Nabízené služby

  • Webhosting — varianta nabízející umístění a provoz vašich stránek nebo vašich webových aplikací (firemní webové stránky, internetový obchod atd.)
  • Aplikační hosting — hosting doplněný o provoz a správu předinstalovaných aplikací (redakční systémy, helpdesk aplikace atd.)
  • Datový hosting — varianta služby určená pro bezpečné uložení dat s vysokorychlostním přístupem (firemní dokumenty, stream videa atd.)

Webhosting

Služba je využívána pro umístění a provoz vašich webových stránek nebo webových aplikací. Jednotlivé varianty se liší dostupným datovým prostorem a nabídkou služeb.

Služba webhosting zahrnuje umístění stránek na výkonné servery, provoz e-mailových schránek, neomezený přenos dat, pravidelné zálohování a nepřetržitý monitoring.

Aktuální nabídka

Webhosting Start Webhosting Standard Webhosting Partner
Základní varianta webhostingu určená pro začínající stránky nebo stránky s nízkými požadavky. Nejoblíbenější varianta webhostingu dostačující pro většinu webových stránek. Varianta určená pro grafická studia a správce více domén. Vaše prezentace umístíme na samostatný server.
Specifikace: 500 MB prostoru pro stránky, PHP, e-mailové účty Specifikace: 2 GB prostoru pro stránky, PHP, MySQL, e-mailové účty Specifikace: až 500 GB pro stránky, PHP, e-mailové účty
500 Kč ročně 1000 Kč ročně od 2499 Kč měsíčně

Máte-li zájem o zřízení hostingu na APPDATA serverech, kontaktujte nás.

APPDATA, s.r.o., Prokopova 156/11, 130 00 Praha 3
e-mail: info@appdata.cz,
Copyright © 2010, APPDATA, s.r.o.